Kaip pirkti ?

Apsilanke mūsų internetinėje parduotuvėje Techbuta.lt išsirinkite jums reikiama ir patinkančia prekę. Toliau spauskite mėlyna mygtuką „Į krepšelį” (daugiau informacijos apie prekę galite rasti paspaudę ant prekės nuotraukos). Jei norite pirkti daugiau nei viena prekę, tada tęskite apsipirkimą, prekes kurias įkelsite į jūsų pirkinių krepšelį, išsisaugos atmintyje. Norint pridėti kitą prekę atlikite identišką veiksmą ir jūsų pirkinių krepšelis bus sėkmingai papildytas.

Jei jau nusprendėte kad išsirinkote jums reikiamas prekes tuomet galite pereiti prie kito etapo. Toliau keliaukite į jūsų užsakymų krepšelį, krepšelį galite rasti ekrano viršuje, dešinėje pusėje, kai pasieksite savo užsakymų krepšelį jūs matysite visą jūsų prekių sąrašą. Užsakymų krepšelyje galite redaguoti savo pasirinktas prekes, pašalinti prekę iš užsakymo sąrašo arba pritaikyti nuolaidą, jei turite nuolaidos kodą. Jei baigėte krepšelio redagavimą, tada liko išsirinkti jums patogu ir prieinamą pristatymo būdą, mūsų parduotuvė siūlo trys skirtingus pristatymo būdus, kiekvienas pristatymo būdas turi savo papildomą mokestį. Mokestį už prekės pristatyma iki jūsų nurodytos vietos nustato kurjerių firma. Jei išsirinkote pristatymo būdą, papildomas mokestis už pristatyma bus automatiškai pridedamas prie jūsų pasirinktos prekės kainos. Jeigu jau išsirinkote pristatymo būdą ir norite keliauti prie atsiskaitymo, tada spauskite mėlynos spalvos mygtuką su užrašu „Tęsti atsiskaitymą”.

Atsivėrus apmokėjimų lapui vis dar galite redaguoti savo pirkinių sąraša, kurį matote dešinėje ekrano pusėje. Ekrano kairėje pusėje matote pirkėjo rekvizita, norint sėkmingai atlikti pirkima jums reikės užpildyti visus reikiamus laukelius. Visi laukeliai kuriuos privalote užpildyti yra pažymėti raudona žvaigždute, labai svarbu kad šie laukeliai būtų užpildyti be klaidų, todėl užpildžius visus laukelius, siūlome dar kartą pasitikrinti ar nepadarėte klaidų. Taip pat ekrano dešinėje pusėje po jūsų prekių sąrašu privalote pasirinkti jums patogiausia pristatymo būdą. Išsirinkus jums patogiausia pristatymo budą ir užpildžius visus reikiamus laukelius spauskite mėlyna mygtuką su užrašu „Apmokėti”. Atlikus šiuos veiksmus automatiškai būsite nukeliamas į apmokėjimo sistemą, kurioje turėsite patvirtinti savo mokėjimą.