Privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokia informacija apie jus renkama, kai jūs lankotės internetinėje parduotuvėje www.techbuta.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame ?

Statistiniai duomenys
Mes nuolat tobuliname elektroninę parduotuvę ir plečiame prekių asortimenta, tam kad jūs mūsų elektroninėje parduotuvėje lengvai bei nesunkiai galėtumėte išsirinkti jums reikiama produktą ir jį įsigyti. Tam turime žinoti kurie produktai labiausiai domina mūsų elektroninės parduotuvės lankytojus, kuri produktų kategorija labiausiai domina elektroninės parduotuvės lankytojus, taip pat renkame duomenis ir ataskaitas apie paskutinių 7 dienų pardavimus, paskutinius mėnesio ar metų pardavimus.

Pirkimo duomenys
Jums užsisakant ar perkant prekes internetinėje svetainėje tvarkome jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas ir atsiskaitymų duomenis. Daugiau apie pirkimo duomenų  apimtį galite sužinoti pirkimo metu.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją ?

Jūsų duomenis matyti gali:

Elektroninės parduotuvės techbuta.lt darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį.
Interneto svetainės turinio valdyma sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų tiekėjai.
Kurjerių firmos atstovai ir jų įgalioti darbuotojai, kurie yra atsakingi už jūsų prekių pristatymą iki jūsų nurodyto adreso.